М. Яремче, вул. І. Франка, 60/2, Мікрорайон Ямна
kdgerela1@gmail.com

Про нас


Унікальність міні-готелю «Карпатські джерела» в тому, що знаходячись в місті Яремча (Івано-Франківська область), він одночасно розташований в  мальовничих горах Карпат, що дає змогу відвідувачам зануритися в лоно карпатських лісів не покидаючи цивілізацію. В готелі є всі її надбання (повний сервіс, Wi-Fi, телевізор, автостоянка, сейф і т. д.).

Досить комфортною є відстань до всесвітньовідомого гірськолижного курорту «Буковель» (32 км), а також міста Івано-Франківськ (65 км) та с. Яблуниця (28 км) і с. Ворохта (21 км). Загалом в готелі є 18 комфортних номерів із балконами і лоджіями та 2 окремих котеджі. Також Ви можете скористатись конференц-залом, розрахованим на 30-40 чоловік і відвідати наш ресторан, де Вас пригостять здоровими та смачними стравами із натуральних карпатських продуктів. Нами розроблено багато новинок меню, які Вас приємно здивують. В цьому році для відвідувачів почала функціонувати сауна.

Ви будете приємно вражені видом із вікна Вашого номеру, оскільки пейзаж гір не може не зачарувати своєю красою у будь-яку пору року.

І наостанок зауважимо, що міні-готель «Карпатські джерела» — це запорука Вашого здорового і комфортного відпочинку.

На початку 2019 року в Приватній садибі "Карпатські джерела" відкрито сауну. Гостинно запрошуємо насолодитись відпочинком в оточенні гір!
Раді повідомити Вам, про відкриття індивідуального комфортабельного котеджу для великої та дружньої родини.
Почастішали випадки шахрайств пов'язаних з фіктивним бронюванням. Будьте обачні, користуйтесь послугами перевірених порталів. З повагою, колектив приватної садиби "Карпатські Джерела".

Послуги готелю

Конференц зал

Місце для організації та проведення пресконференцій, презентацій, круглих столів, тренінгів на фоні карпатського неба та шепоту струнких смерек.

Про нас

Унікальність міні-готелю «Карпатські джерела» в тому, що знаходячись в мальовничому місті Яремча (Івано-Франківська область) він на досить невелику віддаль (до 400м.) відходить у мальовничі гори Карпати, що дає змогу відвідувачам готелю покинути цивілізацію і будь-яке сусідство, не покидаючи її вцілому. В готелі є всі її надбання (повний сервіс, Wi-Fi, телевізор, автостоянка, сейф і т.д.).

Досить комфортною є відстань до всесвітньовідомого гірськолижного курорту «Буковель» (32 км), а також міста Івано-Франківськ (65 км) та с. Яблуниця (28 км) і с. Ворохта (21 км). Загалом в готелі є 17 комфортних номерів із балконами. Також Ви можете скористатись