М. Яремче, вул. І. Франка, 60/2, Мікрорайон Ямна
kdgerela1@gmail.com

Чан


Чан

Приватна садиба «Карпатські джерела» пропонує Вам нову послугу, яка є ізюминкою нашого регіону - купання у чані (величезний чавунний казан наповнений водою та розігрітий вогнищем до температури 40-45 градусів).

Для «карпатського джакузі» використовують тільки чисту джерельну воду та збір трав, що чудово сприяє загальному покращенню самопочуття, поліпшує кровообіг, зміцнює імунітет, здійснює терапевтичний вплив на шкіру та суглоби, нормалізує артеріальний тиск. Після процедури можна одразу зануритися у басейн чи попити трав'яний карпатський чай у кімнаті для відпочинку.

Вартість: 700 грн за 1 годину, мінімальне замовлення 2 години.
Примітка: Тільки за попереднім замовленням!

На початку 2019 року в Приватній садибі "Карпатські джерела" відкрито сауну. Гостинно запрошуємо насолодитись відпочинком в оточенні гір!
Раді повідомити Вам, про відкриття індивідуального комфортабельного котеджу для великої та дружньої родини.
Почастішали випадки шахрайств пов'язаних з фіктивним бронюванням. Будьте обачні, користуйтесь послугами перевірених порталів. З повагою, колектив приватної садиби "Карпатські Джерела".

Послуги готелю

Конференц зал

Місце для організації та проведення пресконференцій, презентацій, круглих столів, тренінгів на фоні карпатського неба та шепоту струнких смерек.

Про нас

Унікальність міні-готелю «Карпатські джерела» в тому, що знаходячись в мальовничому місті Яремча (Івано-Франківська область) він на досить невелику віддаль (до 400м.) відходить у мальовничі гори Карпати, що дає змогу відвідувачам готелю покинути цивілізацію і будь-яке сусідство, не покидаючи її вцілому. В готелі є всі її надбання (повний сервіс, Wi-Fi, телевізор, автостоянка, сейф і т.д.).

Досить комфортною є відстань до всесвітньовідомого гірськолижного курорту «Буковель» (32 км), а також міста Івано-Франківськ (65 км) та с. Яблуниця (28 км) і с. Ворохта (21 км). Загалом в готелі є 17 комфортних номерів із балконами. Також Ви можете скористатись